Kudyznudy.cz - tipy na výlet Ubytovací řád | Turistická ubytovna V. Žernoseky

Ubytovací řád

1)      Při příjezdu je zákazník zapsán do ubytovací knihy, správce vydá klíče od pokoje a vchodu, potřebné množství ložního prádla. Na správce ubytovny se také obracejte s požadavky a připomínkami.

2)      Stanovený poplatek za ubytování bude uhrazen v hotovosti při nástupu na základě vydaného příjmového dokladu (individuálně při hromadných akcích lze předem uzavřít dohodu o platbě na fakturu).

3)      V celé budově je ZÁKAZ KOUŘENÍ!

4)      S předaným zařízením a jeho vybavením návštěvníci zachází ohleduplně a bez poškozování. V opačném případě bude účtována přiměřená finanční náhrada.

5)      S ohledem na obyvatele okolních domů je nutné od 22 hodin dodržovat NOČNÍ KLID!

6)      Nástup do zařízení je od 17.00 do 21.00 hod. nebo dle domluvy, odjezd pak v dohodnutý den nejpozději do 12.00 hod.

7)      V případě ubytování se psem za jeho chování zodpovídá majitel s ohledem na ostatní ubytované. Je ZAKÁZÁNO VENČENÍ PSŮ na přilehlém dětském hřišti!

8)      V kuchyňce lze použít veškeré vybavení pro jednoduché vaření. Udržujte zde čistotu a použité nádobí po sobě umývejte!

9)    NEPARKUJTE NA TRAVNATÉ PLOŠE U UBYTOVNY! Využijte volného prostoru u silnice pod ořechy. Respektujte SOUKROMÝ POZEMEK v okolí rodinného domu.

10)      Při odjezdu se odpadky odkládají do venkovního odpadového koše. Ložní prádlo se odstraní z lůžkovin a ponechá na místě. Klíče zanechte na pokoji a zabouchněte dveře budovy.

       Přejeme příjemný pobyt!

Dum